Raagime Alkoholist

Programm "Räägime alkoholist" on välja töötatud hariduskommunikatsiooni firma Kunskapskraft & Media AB Rootsist koostöös alkoholiennetuse ekspertide ja õpetajatega: Sofia Gullberg, Jan Lindh, Åsa Olsson, Pierre Rotzius. Programmi koostamist ja eestindamist finantseeris Pernod Ricardi kontserni kuuluv The Absolut Company koos Pernod Ricard Eestiga. Programmi levitamise ja arendamisega tegeleb Eestis MTÜ Terved Valikud.

MTÜ Terved Valikud on asutatud selleks, et aidata kaasa alkoholi väär- ja kuritarvitamise ennetamisele noorte hulgas, sh soodustada tervete ja teadlike valikute tegemist, alkoholi väärkasutamisest hoidumist ja alkoholiga seotud riskikäitumise vähendamist. 

Programmi Räägime Alkoholist elluviimist on nõustanud ja toetanud mitmeid tunnustatud spetsialistid, sh originaalmeetodika väljatöötaja Per Hazelius, psühholoogid ja koolitajad Haide Antson, Tuuli Vellamaa ja Heiti Pakk, Tallinna Ülikoolist Arno Baltin ja Aleksander Pulver, Tartu Ülikooli doktorant Uku Vainik, kommunikatsioonioskuste koolitaja Ragnar Siil jt. Ennetusprogrammi juurutamise eestvedaja on juhtimiskonsultant ja ExecutiveLabi juhtivpartner Tõnis Arro.

Võta meiega ühendust e-posti aadressil info@raagime-alkoholist.ee